Sztuka kierowania zespołem handlowym. Zestaw multimedialny

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Miękka strona zarządzania -tu biją źródła twardych sukcesów Zarządzanie działem sprzedaży nie polega tylko na wyznaczaniu celów i rozliczaniu handlowców z ich wykonania. To trzymanie ręki na pulsie wszystkiego, co wpływa na wyniki pracy Twoich ludzi. Autorzy książek składających się na niniejszy pakiet podsuwają kierownikom sprzedaży rozwiązania, które sprawdzają się w polskiej rzeczywistości: wybór narzędzi motywacyjnych -bodźce finansowe, zdrowe współzawodnictwo, bezpieczeństwo, ocenianie i rozwijanie kompetencji pracowników, skuteczny i usystematyzowany proces rekrutacji, kreowanie gwiazd w zespole handlowym i zatrzymywanie ich w firmie, wyznaczanie handlowcom zadań operacyjnych, najczęściej popełniane błędy handlowców i szefów sprzedaży. Polska rzeczywistość, polskie doświadczenie Książki składające się na niniejszy pakiet to jedne z pierwszych pozycji o coachingu i rozwoju kompetencji handlowców, które powstały w Polsce i są osadzone w polskich realiach gospodarczych. Co odróżnia handlowca od sprzedawcy? Z wielu firm handlowcy uciekają tak szybko, jak do nich przychodzą. Takie firmy nie troszczą się o swoje zespoły handlowe. Ich szefowie zakładają, że nie ma sensu inwestować w ludzi, którzy odchodzą po trzech miesiącach. Zaniedbywanie miękkiej strony zarządzania -kompetencji i motywacji handlowców -często kończy się dla szefów sprzedaży twardym lądowaniem. Pakiet ten jest kierowany do tych szefów sprzedaży, którzy doceniają -lub są skłonni docenić -jak ważne jest budowanie silnego zespołu i dobrego środowiska pracy. Pakiet zawiera dwie książki: Jak zarządzać zespołem handlowym i przetrwać. Poradnik dla szefów sprzedaży i handlowców Narzędzia szefa sprzedaży w rozwoju zespołu handlowegooraz dodatek specjalny: Szkolenie Coaching handlowców na DVD Z dwóch książek składających się na niniejszy pakiet dowiesz się, jak zbudować, prowadzić i doskonalić zespół handlowców. Poznasz nowe i sprawdzone narzędzia kierowania działem sprzedaży. Szkolenie Coaching handlowców na DVD pozwoli Ci zdobyć nową wiedzę w sposób bardzo przystępny. Autorzy, doświadczeni trenerzy handlowców i menedżerów sprzedaży, pomogą Ci pogodzić twardą rzeczywistość handlu na polskim rynku z najlepszymi praktykami zarządzania zespołem sprzedaży. Podpowiedzą Ci, jak: łagodzić napięcia w zespole pracującym pod silną presją czasu i planów sprzedaży, poradzić sobie z problemem braku czasu i środków na rozwijanie kompetencji handlowców, przestawić zespół handlowców z myślenia i działania ad hoc na podejście systematyczne, radzić sobie z kryzysami w zespole handlowym (ze spadkiem sprzedaży, konfliktami na tle finansowym, problemami osobistymi), zrozumieć polskie realia handlu i ich wpływ na pracę handlowców i szefów sprzedaży, zostać coachem zespołu handlowców.

arv | 2016-03-25
litpawel | 2015-07-28