Feng Shui. Harmonia i spokój

Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Harmonia i spokój w każdym pomieszczeniu Zwróć uwagę na przestrzeń wokół siebie. Czy czujesz się w niej dobrze? Czy jest otwarta i pełna światła, czy zabałaganiona, zamknięta i ciemna? Czy kolory są żywe i nasycone w pomieszczeniach, w których pracujesz, a łagodne i relaksujące tam, gdzie odpoczywasz? Każdą przestrzeń możesz zaaranżować tak, by zapewniała dobre samopoczucie Tobie i wszystkim ludziom, którzy się w niej znajdą. I wcale nie musisz wydawać na to dużo pieniędzy. Katina Z. Jones, specjalistka w dziedzinie metafizyki i projektowania przestrzeni według zasad feng shui, radzi, jak z każdego wnętrza wydobyć maksimum pozytywnej energii i usunąć to, co zbędne lub negatywne. Znajdziesz tu porady na temat: światła używanie lamp, luster, świec i połysku, życia nadawanie przestrzeni atrybutów żywego organizmu, spokoju budowanie strefy wolnej od pracy, koloru dobieranie barw tworzących jedność i harmonię z otoczeniem, świeżości regulowanie przepływu i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu, snu dobieranie elementów kojących zmysły. Feng shui -zdrowa równowaga w przestrzeni życiowej

Ezetka | 2014-02-14
Przeczytana: 2008 rok