Criminal Pleasures

Wydawnictwo: Darien Cox
Criminal Pleasures
angielski
Marika

When young attorney Brendan Burke opens his first law practice in a new city, he knows things are about to change in his life—though he never expected one of those things to be getting his first serious crush on another man. But when he meets Marcello, a sexy and mysterious stranger working at a restaurant in Providence’s Little Italy, he can’t fight his compulsion to pursue him. But while Marcello is willing to let Brendan into his bedroom, he’s stubbornly elusive about his past and his family. Fixated on discovering the truth, Brendan’s passion for Marcello turns out to be far more dangerous than he ever anticipated.

Marika | 2017-02-28
Przeczytana: 02 marca 2017