Powrót do Świątyni Złych Żywiołów

Tłumaczenie: Wiktor Jaranowski
Seria: Dungeons & Dragons. Adventure
Wydawnictwo: ISA
Return to the Temple of Elemental Evil

Wiele lat temu mieszkańcy Świątyni Złych Żywiołów padli pod mieczami dzielnych herosów. Dziś mroczne siły ponownie szepczą w zakamarkach niegdyś opuszczonej świątyni, siły dużo bardziej plugawe i niebezpieczne niż mógłby przypuszczać ktokolwiek przy zdrowych zmysłach. Zło raz jeszcze zagraża miasteczku Hommlet. Bohaterowie walczą z siłami ciemności w Hommlet i poza nim. Zanim dotrą do mrożącego krew w żyłach finału, czekają ich setki groźnych potyczek. Zaprojektowany jako szkielet całej kampanii Powrót do Świątyni Złych Żywiołów pozwala postaciom na awans od 4. aż do 14. poziomu. Ta doskonała przygoda powstała na podstawie oryginalnej Świątyni Złych Żywiołów (wydanej w 1985) oraz innych klasycznych przygód. Tym scenariuszem można się jednak cieszyć bez nich. Podręcznik Gracza, Przewodnik MISTRZA PODZIEMI oraz Księga Potworów są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł wykorzystać ten dodatek. Okładka: miękka; Rok wydania: 2003;

Antagonista Esklaważu | 2016-10-23
Oli_10 | 2014-02-05