Groźne płomienie

Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 19)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Życie Sigrid we dworze rejenta staje się koszmarem. Mąż nie szczędzi jej upokorzeń, coraz częściej posuwa się do rękoczynów i grozi przy tym, że odeśle Lavransa. Dlatego Sigrid stara się wytrwać. Dla synka gotowa jest znieść wiele i wolałaby raczej umrzeć, niż go oddać. - Nie chcę rozwodu - odezwała się Sigrid. - Muszę myśleć o przyszłości mojego syna. Jako syn rejenta Lavrans ma wiele...

- Nie chcę rozwodu - odezwała się Sigrid. - Muszę myśleć o przyszłości mojego syna. Jako syn rejenta Lavrans ma wiele możliwości. Chcę tylko wrócić do dworu.
- Musisz pomyśleć także o sobie - próbowała ją przekonać Ingrid. - Boję się o ciebie. Kto wie, jak daleko posunie się Borge następnym razem, gdy mu się sprzeciwisz?

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-19