Terapie regresywne

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
837377145X
zdrowie, medycyna

Każdy z nas sam musi odnaleźć swą Wewnętrzną Prawdę. Odpowiedzieć sobie na odwieczne pytanie: Kim jestem i dokąd zmierzam. Jednak, jaka by nie była na nie odpowiedź, jedno jest pewne: każdy z nas jest stworzony na obraz i podobieństwo Boże. Każdy ma nieśmiertelną duszę, której tajemnica jest wielką zagadką. W ostatecznym wymiarze jesteśmy Jednością, która ma wspólne źródło. Dlatego przyciąga nas do siebie duchowa siła sprawiając, że nie możemy żyć w odosobnieniu. Poddajemy się tej sile w nadziei, że w drugim człowieku znajdziemy odpowiedź na wszystkie, nurtujące nas pytania. Paradoks polega na tym, że tak naprawdę odpowiedź mamy w sobie, zapisaną w naszych sercach ręką Stworzyciela. Dlatego tak naprawdę każdy sam tworzy swą własną legendę, wędrując swoją ścieżką w Kole Życia. (Radosław Lemańs

dominikapaula | 2014-01-03
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam