AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY

Wydawnictwo: Babaryba
10 (4 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
obrazki, auta, odkrywcy, tropiciele
Dominiqe83

Poznaj wesoły i kolorowy świat niezwykłych pojazdów bestsellerowego autora Richarda Scarry'ego. Jego książki rozeszły się w ponad 100 mln egzemplarzy na całym świecie! AUTA, MASZYNY, POJAZDY I WSZYSTKO DO JAZDY to niesamowita kolekcja samochodów, ciężarówek, koparek, maszyn budowlanych, cystern, kombajnów oraz maszyn całkowicie fantazyjnych (m.in. ogórkowóz, miotłonoga, młotkowóz,...

Jego książki rozeszły się w ponad 100 mln egzemplarzy na całym świecie!

AUTA, MASZYNY, POJAZDY I WSZYSTKO DO JAZDY to niesamowita kolekcja samochodów, ciężarówek, koparek, maszyn budowlanych, cystern, kombajnów oraz maszyn całkowicie fantazyjnych (m.in. ogórkowóz, miotłonoga, młotkowóz, chrząszczobuldożer, ciasteczkowóz). W tej książce możesz też szukać bohaterów z animowanego serialu TROPICIELE ZAGADEK (MiniMini+).

źródło opisu: http://babaryba.pl/pl/p/AUTA,-MASZYNY,-POJAZDY-i-W...(?)

źródło okładki: http://babaryba.pl/pl/p/AUTA,-MASZYNY,-POJAZDY-i-W...»

Villiana | 2017-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2017

Świetna i obszerna książeczka! Prawie siedemdziesiąt stron niesamowitej zabawy dla najmłodszych, ale nie tylko.

Rodzina świnek wybiera się na plażę na piknik. Czeka ich długa droga, w czasie której wiele może się wydarzyć.

Podczas podróży świnek można obserwować to, co dzieje się wokół, zwłaszcza mijane pojazdy, poznawać te, które istnieją naprawdę, oraz wysilić wyobraźnię i razem z bohaterami odkrywać całkiem nowe, jak ogórkowóz czy pączkowóz, a także obserwować policyjny pościg za niegrzecznym psem Dingo. A co najfajniejsze dla dzieciaków – poszukiwać Chrząszczunia, małego robaczka, który sprytnie się ukrywa na każdej stronie lektury.

Dzieciaki zakochały się w tej książeczce i mieliśmy z nią sporo śmiechu i zabawy. Szczerze polecam.

Bursikowa | 2017-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2017

Świetna książeczka .
Naprawdę jestem mega zaskoczona i zachwycona. Ileż my tu nowych pojazdów poznaliśmy. Na jeden raz 30 stron przerabialiśmy i się tego nie czuło.
Czuję natomiast, że najbliższe dni będą do znużenia wręcz 😁 przy tej książce spędzane 😁

Dominiqe83 | 2017-03-13
Przeczytana: 12 marca 2017

Bez względu na to czy jesteście fanami serialu "Tropiciele zagadek" czy też jeszcze go nie znacie, warto zaprzyjaźnić się z postaciami stworzonymi przez Richarda Scarry na potrzeby tej kreskówki. W wersji książkowej mieszkańcy Pośpiechowa przemieszczają się wszelkiej maści pojazdami i maszynami, przy czym głównymi bohaterami jest rodzinka świnek, wybierająca się na przejażdżkę.

"Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy" to 68 stron bogato ilustrowanych przygód z motoryzacją i niezwykłymi maszynami, ale nie tylko 😊 To między innymi również odkrywanie kartka za kartką perypetii Chrząszczunia -
robaczka, który bardzo sprytnie ukrywa się wśród innych postaci i pojazdów.

Kreatywność, jaką wykazał się twórca wymyślając nieszablonowe samochody, jak na przykład "ząbkowóz" czy "ogórkowóz" jest po prostu niesamowita, a zainteresowanie jakie budzą one wśród najmłodszych nieprzeciętne. Książeczka doskonale nadaje się do treningu koncentracji, spostrzegawczości oraz wymyślania historii....

zeberka363 | 2017-09-06
Na półkach: Sławusiowe, Przeczytane
Przeczytana: wrzesień 2017

Świetna książka dla każdego dziecka interesującego się wszystkim co jeździ.A do tego na każdej stronie szuka się schowanego Chrząszczunia-fajna zabawa.Polecam!

lanna | 2018-03-11
olaszki | 2018-01-25