Design Your Life

Wydawnictwo: Self Publishing
poradniki
Dagmara

Ten program powstał po to, aby dać rozwój ludziom. Cierpnie jest wtedy, kiedy czujemy się bezsilni, by zmienić nasze życie. Na szczęście zawsze możemy zmienić postrzeganie siebie, a zatem i świata. Życie nabiera sensu wtedy, kiedy znajdziesz misję większą niż ty sam. Nie wygrasz życia, nie wiedząc o co grasz. Nie wygrasz życia, nie wiedząc co da tobie wygraną. Jestem promotorem działania na...

Ten program powstał po to, aby dać rozwój ludziom.
Życie nabiera sensu wtedy, kiedy znajdziesz misję większą niż ty sam.

Nie wygrasz życia, nie wiedząc o co grasz.
Nie wygrasz życia, nie wiedząc co da tobie wygraną.
Jestem promotorem działania na swojej ścieżce życia, gdzie odczuwamy pasję i kochamy to, czym się zajmujemy.

Design Your Life - to potężny program analizy życiowej i sztuki kreowania wymarzonej przyszłości. Wiedza i obszary które porusza to najważniejsze fundamenty każdego człowieka. Umiejętność kroczenia swoją ścieżką życia to kluczowa sprawa dla świadomego i dojrzałego człowieka.
Program jest głównie oparty na ćwiczeniach, nie na teorii.
Setki ćwiczeń, refleksji, kreacji ukochanej przyszłości - stworzą ci jasną przyszłość.

źródło opisu: http://www.legimi.pl/ebook-design-your-life-slawom...(?)

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/design-your-life.html