We can be mended – Możemy zostać uzdrowieni

Cykl: Niezgodna (tom 3.5)
Wydawnictwo: Jaguar
Gwiazdopatrznia

We can be mended – epilog cyklu Niezgodna, którego akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach opisanych w Wiernej. Akcja opowiadania skupia się na Tobiasie.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Dominiqe83 | 2017-05-10
Na półkach: 2017
Przeczytana: 30 marca 2017

Miły dodatek do cyklu "Niezgodna", niestety nie wnoszący nic nowego czy zaskakującego do jednej z moich ulubionych serii. Ewidentny chwyt marketingowy, zastosowany wyłącznie po to, aby zainteresować czytelników nową powieścią "Naznaczeni śmiercią", bo dodatek "We can be mended" można było otrzymać wyłącznie przy przedpremierowym zamówieniu najnowszej książki Veronici.

Kaktusik | 2017-03-20
Na półkach: Literatura zagraniczna
Przeczytana: 05 marca 2017

Nie chcę za bardzo zdradzać szczegółów, więc będzie to powierzchowna recenzja.

Ponieważ uwielbiam trylogię "Niezgodna", byłam bardzo podekscytowana, że otrzymałam ten epilog i mogłam go przeczytać jako pierwsza z osób. Cieszyłam się i nie mogłam się powstrzymać, dlatego od razu zabrałam się do czytania.

Im dalej zagłębiałam się w tę nowelę, tym bardziej byłam zawiedziona i zła. Jako że jestem fanką Veronici Roth oczekiwałam świetnego domknięcia serii, niestety chyba się przeliczyłam. Zdecydowanie jest to najsłabsza część cyklu. Gdyby nie to, że jest to twórczość V. Roth dałabym dwie lub trzy gwiazdki. Komuś może się wydawać, że zakończenie to jest wspaniałe i szczęśliwe, dla mnie jest niestety... tragedią.

Fanom "Niezgodnej" i Tobiasa nie polecam tego czytać, bo to tylko zaburzy wspaniały obraz i klimat książki.

luuukasz15 | 2017-03-20
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 19 marca 2017

Taka sobie opowiastka. Fajnie, że autorka wróciła do tego świata po latach i za to plusik.

Ida | 2017-08-14
Karolina Sowińska | 2017-05-23