8320031583
zdrowie, medycyna

Jest to pierwsza polska, w całości oparta na rodzimych realiach, publikacja obejmująca zagadnienia, które wchodzą w zakres obowiązków lekarza rodzinnego. \\nW części 1 przedstawiono zagadnienia organizacyjno-prawne oraz zalecenia i propozycje niezbędne w codziennej pracy lekarza rodzinnego, w części II wybrane jednostki chorobowe, a w filmie instruktażowym na CD zabiegi i badanie pacjentów w gabinecie lekarza rodzinnego z udziałem statystów lub na fantomach (blisko 80 czynności). \\nOdbiorcy: lekarze, którzy przygotowują się i przystępują do egzaminu z medycyny rodzinnej, lekarze pierwszego kontaktu, studenci

majka153 | 2014-01-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Medyczne