Zgłosuj na książki roku 2017

Zamiast suplementów. Jedz świadomie!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
poradniki
Lavella

Zamiast stosować liczne suplementy, przyjrzyj się swoim codziennym posiłkom i zastanów się, czy służą Twojemu zdrowiu. Zdrowa dieta połączona z codzienną aktywnością fizyczną niewątpliwie wspomaga przemianę materii, zwiększa odporność na infekcje, wpływa korzystnie na nastrój, wygląd i samopoczucie. Nasze propozycje to ponad 100 przepisów, zróżnicowanych pod względem składników i technik...

Nasze propozycje to ponad 100 przepisów, zróżnicowanych pod względem składników i technik kulinarnych. Wykorzystaj je w codziennym jadłospisie, dopasowując do indywidualnych potrzeb i preferencji smakowych, a w twojej diecie nie zabraknie najważniejszych witamin i minerałów.
W niedoborach żelaza idealną propozycją będzie gulasz wołowy z burakami, a jeśli chcesz wzmocnić odporność, sięgnij po bogatą w witaminę C herbatę z dzikiej róży. Dla ułatwienia przepisy oznaczyliśmy symbolami i kolorami określającymi różne składniki, które można dostarczyć organizmowi, wprowadzając daną potrawę do menu

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl