Ziołolecznictwo Ojców Bonifratrów dla dzieci

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
zdrowie, medycyna

Poradnik adresowany do dorosłych z myślą o ich dzieciach i wnukach, oparty na liczącej ponad 400 lat tradycji zielarskiej Ojców Bonifratrów omawia i zawiera m.in..: psychologiczne uwarunkowania zdrowia dziecka, zagrożenia młodego organizmu przez współczesną cywilizację, recepty ziołowe skuteczne w leczeniu wielu schorzeń i wzmacniające organizm, wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania i porady na temat sposobów utrzymania równowagi psychicznej i fizycznej.

Eli | 2012-07-10
Przeczytana: 2009 rok