Noni. Owoc zdrowia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Noni rośnie na wyspach Polinezji i na Hawajach, tubylcy znali ją od wieków. Przypadkowo odkryli ją zachodni biologowie. Stała się wielkim bogactwem dla współczesnej medycyny. Książka prezentuje terapeutyczne możliwości tej rośliny w zakresie zwalczania i profilaktyki licznych schorzeń, zwłaszcza tych, wobec których zawodzitradycyjna medycyna.

Athoualia | 2015-10-09
Przeczytana: 09 października 2015

Książka o noni jako owoc o wszechstronnym zastosowaniu (o dziwo, na wszelkie dolegliwości). Część potwierdzona badaniami naukowymi, część doświadczeń z życia autora. Nazwy substancji napisane chyba 'pongliszem', bo ni to angielski, ni polski. Mimo to skusiłam się na sok z noni i będę pić przez co najmniej 6 miesięcy. Autor ma rację co do specyficznego zapachu noni - powąchałam soczek i niezbyt ciekawy zapaszek.

fiendishfiancee | 2016-06-30
sowka | 2015-08-26