Krafttiere. Die Verbindung zu deinem Geistführer aus der Tierwelt

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Power Animals
niemiecki
Bafka

Dieses Buch zeigt, wie man sein persönliches Krafttier finden kann und wie man sich mit ihm verbindet. Es beschreibt die Bedeutung des Tieres, seine Eigenschaften, wie man es ruft sowie eine gechannelte Botschaft dieses Tiergeistes. Indem man mit seinem Krafttier arbeitet, kommt man mit seiner eigenen Instinktnatur in Kontakt. Dies erhöht die Intuition und bereichert das gesamte Leben.

źródło opisu: http://www.koha-verlag.de/home.html

źródło okładki: http://www.koha-verlag.de/home.html

Może i nie jest to jakaś wielka rozmiarowo książka, ale za to o bogatej treści. Steven Farmer nie tylko w przystępny sposób opisał w niej kim są zwierzęta mocy i jak nawiązywać z nimi kontakt, ale też 36 zwierząt przybliżył nam zupełnie inaczej, niż jakikolwiek inny autor podejmujący tę tematykę. Każde z tych zwierząt tutaj przekazuje nam bezpośrednie przesłanie. Piękne, poruszające, będące lekcją i darem jednocześnie dla każdego, kto będzie chciał przeczytać te słowa sercem. Niejako w bonusie autor przy kazdym zwierzęciu zamieścil jeszcze pewne wskazówki, podpowiedzi, które z pewnością dodatkowo dodają wartości tej książeczce. Dla mnie jest to jedna z tych lektur, po które będę sięgać jeszcze nie raz. By za każdym razem odkryć coś nowego.

Na półkach