Córka kwiaciarza

Wydawnictwo: Ridero

Zwykła dziewczyna zakochuje się w nieodpowiednim mężczyźnie, co wplątuje ją w kolejne problemy. Próby walki z losem kończą się tym, że odnajduje rodzinę i wpada w kryminalny świat, z którego za wszelką cenę pragnie się wyrwać. Z czasem pojawia się kolejny facet gotowy skraść serce kobiety, które nadal krwawi po poprzednim związku. Bohaterka zostaje wcielona do grupy przestępczej i nowe życie staję się dla niej codziennością.

źródło opisu: https://ebookoo.pl

źródło okładki: https://ebookoo.pl

Iwona | 2017-03-01
Na półkach: Przeczytane 2017
Przeczytana: 28 lutego 2017

Początek "miłość" do nieodpowiedniego mężczyzny, która pociąga za sobą kolejne problemy. Zaskakujące rozwinięcie, w sumie miła lektura na jeden wieczór.

bodzia | 2017-03-20
Przeczytana: 20 marca 2017

Córka kwiaciarza nie urzekła mnie, chociaż temat w założeniu ciekawy – młoda, samotna dziewczyna szukająca za wszelką cenę prawdziwej miłości, a zamiast niej znajdująca tylko kłopoty…
Czytając ma się wrażenie, że brakuje niektórych części aby powieść tworzyła zamkniętą całość. Dodatkowym atutem książki są szybkie zwroty akcji, które powodują, iż nie jest nudna.

Bookinaloona | 2017-06-05
PiotrP | 2017-02-28