Rajska dieta

Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Jak żyć, gotować i szczupleć we dwoje Wasz kulinarny Eden Ona słodka, a on ostry różne preferencje w kuchni Wskazówki i przepisy na pożywne potrawy Radosne posiłki, pełne przepysznych dań Niebo w gębie! Czy można jeszcze napisać o diecie coś, czego wcześniej nie czytaliściea Setki artykułów, stosy książek, całe mnóstwo ulotek jedzcie to, nie ruszajcie tamtego, ograniczajcie prawie wszystko. Tymczasem tylko trwała i długofalowa zmiana Waszego żywienia ma szansę zaowocować zwycięstwem w walce z nadwagą i odzyskaniem formy. Rajska dieta. Jak żyć, gotować i szczupleć we dwoje nie opiera się jedynie na potrawach z (rajskich) jabłek. Mimo to bez wątpienia ma na celu dostarczenie Wam kulinarnej przyjemności. Nie ma w niej żadnych obostrzeń w formie tabelek z kaloriami czy dokładnych jadłospisów, nieodparcie kojarzących się ze szpitalem. Karta dań obejmuje propozycje napojów i posiłków nie tylko dostosowanych do fizjologicznych cech kobiet i mężczyzn, lecz także pomyślanych jako sposoby na zwiększenie rozkoszy płynącej z jedzenia. Podczas praktykowania tej diety możecie liczyć na pewną harmonię w stosunkach domowych. Jörg zittlau uwzględnia tu szczególne odżywcze wymagania Ewy, a jednocześnie wychodzi naprzeciw smakowym potrzebom Adama. W efekcie tych działań ona staje się szczupła i szczęśliwa, on natomiast zaspokaja swe smakowe zachcianki i jest zadowolony. Odkryj arkadię w Waszej kuchni Test na kobiecy i męski styl odżywiania. Menu odpowiednie w sytuacji, gdy odchudzacie się oboje lub tylko jedno z Was. Fantastyczne przepisy, opierające się na kuchni azjatyckiej i greckiej. Wegetariańskie alternatywy dla dwojga.

Szymon | 2016-02-11