Choroby serca

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekarz rodzinny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Nagłe kłucie, przyspieszone tętno, ból w klatce piersiowej &—, każdy, kto chociaż raz odczuł te dolegliwości, wie, czym jest strach o kondycję własnego serca. Większość Polaków ma dużą wiedzę na temat chorób serca, lecz nie robi nic, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ich pojawienia się. Częstą przyczyną schorzeń mięśnia sercowego są złe nawyki i niezdrowy tryb życia. Nie pozwól, aby zabójcze przyzwyczajenia osłabiły Twoje serce! Przeczytaj tę książkę, aby dowiedzieć się:jakie są główne rodzaje chorób serca,jak rozpoznać u siebie taką dolegliwość,jakie formy leczenia oferuje dzisiejsza medycyna,jaki tryb życia sprzyja zdrowiu Twojego serca.Seria Lekarz rodzinny to nieocenione źródło informacji pomagające zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z daną chorobą. Informacje są przedstawione w przystępny sposób i nie pomijają żadnych istotnych szczegółów. Wszystkie książki powstały pod czujnym okiem ekspertów, w oparciu o najnowsze, kompleksowe dane.

jud123 | 2012-04-06
Chaoticreader | 2016-11-21