Widzieć bez okularów

Wydawnictwo: Medium
zdrowie, medycyna

Poradnik dla ludzi zmagających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy zezem. Ćwiczenia tu zawarte służą głównie lepszemu ukrwieniu, rozluźnieniu mięśni oka i unikaniu ich nadwyrężania, są opatrzone szczegółowymi opisami i wskazówkami. Długoletnia praca autorki w amerykańskich ośrodkach psychoterapeutycznych pomogła wielu ludziom pokonać zmęczenie wzroku, poprawić ostrość widzenia czy nawet zahamować zmiany chorobowe oka, co całkowicie odmieniło ich życie i przywróciło im wiarę w siebie.

panipat | 2016-09-13
Majestic | 2015-02-19