Toczeń Choroba podstępna - Lahita Robert

Wydawnictwo: VRALIA
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Autor: Lahita RobertTytuł: Toczeń Choroba podstępna Rok wydania: 2005Ilość stron: 124 Numer ISBN: 8391340104

Karolina | 2011-07-25
Przeczytana: 2010 rok

Bylam zmuszona do zakupu tej ksiazki w momencie kiedy moj maz zachorowal. Chcialm dowiedziec sie wiecej na temat tej choroby malo znanej lecz ciagle badanej. Ksiazka pomogla nam odzystkac wiare w lepsze jutro, tchnac w nas nowa nazieje, ze nie wszystko stracone. Ze mozna zyc i cieszyc sie zyciem jeszcze dlugie lata...bylo ciezko ale sie podnieslismy i walczymy dalej. Goraco polecam. Ksiazka napisana jezykiem zrozumialym dla nas ludzi , nie majacych nic wspolnego z medycyna i jej terminami. Dokladne opisy przyczyn i badan ciagle trwajacych, rozjasniajaca umysl i dajaca motywacje do walki.

szpileczka | 2012-11-15
Na półkach