Atlas chirurgii plastycznej

Wydawnictwo: Medsport
zdrowie, medycyna

Atlas zawiera skrócony przegląd sposobów i wyników leczenia pacjentów operowanych w Szpitalu i Klinice chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, w ramach prywatnej praktyki autora, oraz poza granicami Polski. Zawarto w nim również niektóre z zarzuconych lub obecnie rzadko wykonywanych metod operacyjnych. Książka napisana równolegle w dwóch językach: po polsku i angielsku. Zawiera liczne kolorowe fotografie. Rok wydania: 2004;

Kamila | 2015-08-21
Magdalena | 2012-03-07