Queen of Shadows

Cykl: The Shadow World (tom 1)
Wydawnictwo: Ace Books
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Queen of Shadows
9780441019250
Urban Fantasy, Fantasy, Romans, Wampiry
angielski
Erza

Overwhelmed by her uncanny ability to manipulate people’s emotions through her music, Miranda Grey comes to the attention of vampire lord David Solomon. Believing he can help bring her magic under control, David discovers that Miranda’s powers may affect the vampire world too…

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: wydawnictwo

Nanik | 2017-09-02
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Mając świadomość, że książka stanowi debiut literacki autorki starałam się być wyrozumiała. Podobała mi się koncepcja, podobały opisy. Podobało mi się nawet to, że znalazło się miejsce dla kilku wyrazistych, interesujących bohaterek. Szkoda tylko, że żadną z nich nie była główna bohaterka. Nie znalazłam w "Queen of Shadows" ani za wiele romansu ani trzymającej w napięciu akcji, nie przywiązałam się też do bohaterów. I nie bardzo mam ochotę zaglądać do kolejnych tomów.

Pełna opinia: https://nanikowy.blogspot.com/2017/08/queen-of-shadows-dianne-sylvan.html

nomi1997 | 2017-03-18