I ty możesz rysować domy i nie tylko

Wydawnictwo: Astrum
8385242058
sztuka
Anna

Chcesz rysować? Nasz samouczek powie Ci, jak w i przyjemny sposób tego się nauczyć. Dowiesz się z niego, jak narysować majestatyczną katedrę, wspaniały zamek, wieżę Eiffla i wiele innych ciekawych konstrukcji. Proste wskazówki i przejrzyste ilustracje pokażą Ci, co trzeba zrobić na każdym etapie. Puste miejsce obok każdego rysunku, przeznaczone jest na Twoje dzieło. Swój rysunek możesz pokolorować, wyciąć i nakleić na kolorowe tekturki. Przyjemnej zabawy.

źródło opisu: Astrum

źródło okładki: własne