Podręcznik Wróżbiarstwa

Wydawnictwo: KDC Warszawa
Asia

Chciałabyś wiedzieć, jaką niespodziankę szykuje ci fortuna w najbliższym czasie? Pieniądze? Szczęście? Karierę? Uzyskasz odpowiedź korzystając z podręcznika, w którym zawarto przegląd różnych metod przepowiadania przyszłości oraz lepszego poznawania ludzkich charakterów. Nauczysz się sztuki czytania rysów twarzy oraz linii na dłoni. Autorka bardzo wyczerpująco opisuje zarówno zasady wróżenia...

Autorka bardzo wyczerpująco opisuje zarówno zasady wróżenia z kart, rozumienia snów, wróżenia z fusów, wyjaśniania tajemnic kamieni runicznych, jak i czytania księgi I ching oraz stawiania tarota. Co prawda nie zostaniesz jeszcze profesjonalną wróżką, ale uczynisz pierwszy krok w kierunku opanowania wiedzy tajemnej.

źródło opisu: http://sferaduszy.pl/podrecznik-wrozbiarstwa--sasha-fenton,p352947,c

źródło okładki: http://sferaduszy.pl/podrecznik-wrozbiarstwa--sasha-fenton,p352947,c