Dlaczego Rosja się nie nawróciła?

Wydawnictwo: Fons Omnis
religia
natkand

Głos z Fatimy zapewnia o lepszej przyszłości, która ma nadejść. Mówi o nawróceniu. Nie tylko poszczególnych ludzi, ale całych społeczeństw i kultur. Zapowiada nawrócenie Rosji, która przestanie szerzyć swe błędy, siać lęk, budzić potwory wojny, bawić się ludzką śmiercią. Z Nieba została dana obietnica. Jednak, jak przypomina Siostra Łucja "obietnica jest warunkowa" Bóg mówi:...

Bóg mówi: "Jeśli..."
Przyszłość świata skrywa się w naszej odpowiedzi na wołanie z Fatimy.

źródło opisu: FONS OMNIS, 2014

źródło okładki: zdjęcie autorskie