Inseparable

Cykl: Inseparable (tom 1)
Wydawnictwo: Dreamspinner Press
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Inseparable
1623801907
angielski
Marika

After a car accident, Adam wakes up in a hospital room with no memory and a man named Joe, who acts like his boyfriend. So when Joe says Adam is straight—and Joe’s not—and they’re just best friends and roommates, Adam is more than a little confused. But as Adam starts to fill in the gaps, the one thing that becomes apparent is that Joe is the missing piece that can’t be replaced.

Marika | 2017-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2017

Adam budzi się w szpitalu. Okazuje się, że miał wypadek i chwilowo stracił pamięć. Przy jego łóżku siedzi Joe, który troszczy się o niego tak, jakby był jego chłopakiem. Tyle że Joe mu mówi, że są po prostu przyjaciółmi, a w dodatku Adam jest hetero.
Może i niczego nie pamięta, ale wie, że za tym stoi coś więcej..

Historia jest króciutka, to zaledwie kilkadziesiąt stron, a szkoda, że nie jest normalnej długości powieścią. Bo czyta przyjemnie, a Adam i Joe są razem uroczy. ;)

Julie | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017