Autostrada do zdrowia

Wydawnictwo: StudioEMKA
838893127X
zdrowie, medycyna

W Autostradzi do zdrowia doktor Walker przekazuje czytelnikom informacje ogromnej wagi, które zawdzięcza własnym analizom wyników licznych badań i prób klinicznych. Jego pacjenci, czytelnicy i słuchacze stale pytają, jak zapobiegać chorobom serca i jak leczyć te, które niestety, już stwierdzono. Jak długo zamierzasz żyć? Nie pytam, kiedy planujesz umrzeć. Chcę, żebyś pomyślał nie tylko o długi życiu, ale o pełnym życiu. Teraz od ciebie zależy, czy jego rady nie trafią w próżnię.