Podręczny słownik idiomów angielskich

Wydawnictwo: Świat Ksiązki
Oczytany

Podręczny słownik idiomów angielskich zawiera 20 000 haseł obejmujących zwroty idiomatyczne, kolokwializmy, wulgaryzmy, wyrazi i zwroty sloganowe, przysłowia, czasowniki złożone, zwroty mające źródło w znanych cytatach, wariantowe pisownie potoczne, często używane skrótowce i dialektyzmy. Słownik przeznaczony jest dla osób, które pragną lepiej poznać to, co niestandardowe, lecz niezbędne do pełnej znajomości języka.

Oczytany | 2017-02-18
Na półkach