Podstawy molekularne biologii komórki

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320032598
zdrowie, medycyna

Podręcznik prezentujący zasady nowoczesnej biologii komórki i możliwości wykorzystania wiedzy o funkcjonowaniu komórki w medycynie. \\nAutorzy zwracają szczególną uwagę na wyniki najnowszych badań oraz ich zastosowanie w praktyce. \\nWiadomości dotyczące molekularnego funkcjonowania komórki, komunikacji, rozwoju, wzrostu oraz podstawowych procesów chorobowych przedstawiono w zwartej formie, z użyciem przystępnej terminologii, co jest bardzo przydatne przy uczeniu się do egzaminów.

Deliverancess | 2014-05-24
Na półkach: Przeczytane, Studia