Wirusy

Wydawnictwo: Przygotowalnia
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wirusy, zdrowie, dzieci

Wirusy to książka o najpopularniejszych chorobach wirusowych wieku dziecięcego, przeznaczona dla małych wojowników i ich dorosłych sprzymierzeńców. Sprawcy całego zamieszania, czyli wirusy, opowiadają, co dokładnie potrafią zbroić i jakie są skutki ich harców w dziecięcych organizmach. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie - dzieciaki będą miały radochę z przezabawnych ilustracji i...

W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie - dzieciaki będą miały radochę z przezabawnych ilustracji i folii, dzięki którym zobaczą jak choroby wirusowe zmieniają wygląd ich rówieśników. A dorośli sporo się dowiedzą o infekcjach wirusowych.

Dla wszystkich dużo dobrej zabawy i śmiechu z przemądrzałych, złośliwych wirusów, które potrafią naprawdę nieźle nabroić...

Daj się zarazić dobrą zabawą!

źródło opisu: http://www.przygotowalniadtp.pl/wirusy.html

źródło okładki: http://www.przygotowalniadtp.pl/wirusy.html

mclena | 2017-07-09
Na półkach: Przeczytane, 2017 ✔
Przeczytana: 07 lipca 2017

Kupiłam ją ze względu na silne zainteresowanie mojego syna bakteriami, zarazkami i innymi chorobami, jednak mimo bardzo fajnego efektu chorobowego na stronach książki w postaci folii, ktora pokazuje jak zmieniaja nasz wygląd poszczególne wirusy, jest to książka za mądra dla 5 latka. Dziecko się nudzi i wierci. Jedyne co sie u nas sprawdziło, to czytanie o jednym wirusie dziennie. Oczekiwałam też troszkę bardziej przystępnego opisu, ale nie zmienia to faktu, że książka jest wydana w fajny sposób i warto ja mieć w swojej kolekcji, zwłaszcza, że już jest bardzo trudno dostępna.

czubajka | 2017-04-03
Yumi | 2018-04-05