Encyklopedia zdrowia Tomy 1,2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Wydanie dziewiąte encyklopedii zdrowia , w porównaniu z jej pierwszymi wydaniami, zostało poszerzone i uzupełnione, szczególnie w dziedzinach, w których dokonał się znaczny postęp wiedzy.Dotyczy to szczególnie takich działów jak: fizjologia, immunopatologia, choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego, reumatyczne, nowotworowe, ginekologia i położnictwo, pediatria, choroby jamy ustnej i zębów, chirurgia plastyczna, przeszczepianie narządów, kosmetyka lekarska i wiele innych.

Sabrina | 2015-06-25
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Mimo, iż nie zawiera wszystkich zagadnień, które były mi potrzebne do pracy magisterskiej uważam, że jest bardzo przydatna.

Meggi59 | 2015-04-15
Przeczytana: marzec 2001