Zamróz

Okładka książki Czas Literatury nr 1(13) 2021 Djuna Barnes, Marta Bijan, Wojciech Bonowicz, Bogdan Burliga, Jerzy Franczak, Małgorzata Lebda, Krzysztof Lisowski, Anna Marchewka, Maciej Miłkowski, Anna Nasiłowska, Alicja Rosé, Agata Tuszyńska, Maciej Wnuk, Jacek Wojciechowski, David Zábranský
Czas Literatur... Djuna Barnes, Marta...
Okładka książki Czas literatury nr 3(15) 2021 Anna Adamowicz, Marek Bieńczyk, Beata Bieńkowska, Sylwia Chutnik, Karolina Czerska, Krystyna Dąbrowska, Maciej Dobosiewicz, Jerzy Franczak, Galen, Inga Iwasiów, Marta Jabłońska, Kalina Jaglarz, Wladimir Kaminer, Anna Lazar, Małgorzata Lebda, Krzysztof Lisowski, Veronika Mabardi, Anna Marchewka (filolog klasyczny), Michał Milczarek, Maciej Miłkowski, Malwina Mus, Laura Osińska, Zośka Papużanka, Józefina Piątkowska, Katarzyna Pietruczuk, Marjan Pungartnik, Radek Rak, Natalia Szyszkowska, Jacek Wojciechowski, Łukasz Wojtusik, Grzegorz Wróblewski
Czas literatur... Anna Adamowicz, Mar...

Z tego co pamiętam Krzysztof Lisowski zajmował się przez jakiś czas Jerzym Harasymowiczem, którego swego czasu uwielbiałem (i akurat w jego punkowej fazie). Niestety wiersze Lisowskiego są takie sobie. Dość zwyczajnie wynurzenia po śmierci i może należało je napisać, ale nie wiem czy upublicznić.

• (2017) zgłoszenia do GNL Juliusz

Dodaj cytat z książki Zamróz