Ratownictwo medyczne. Procedury od A do Z

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
ratownictwo medyczne, medycyna
zdrowie, medycyna
Andrju

Głównymi adresatami książki Ratownictwo medyczne Procedury od A do Z są ratownicy medyczni oraz personel szpitalny oddziałów ratunkowych. W książce zaprezentowano podstawowe zasady skutecznego i bezpiecznego postępowania w stanach nagłych. Podręcznik Ratownictwo medyczne Procedury od A do Z ukierunkowany jest na praktykę medyczną, a jego jednolita i przejrzysta forma niezwykle ułatwia korzystanie z niego.

W treści książki Czytelnik znajdzie także informacje dotyczące m.in.
właściwej oceny stanu pacjenta,technik wykonywania czynności ratunkowych, sposobów transportu pacjenta
i zaopatrywania ran, intubacji czy drenażu jamy opłucnej.

Andrju | 2017-02-17
Na półkach