10 założeń networkingu. Jak w pełni wykorzystywać swoje znajomości

Wydawnictwo: Onepress
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

W tej książce znajdziesz omówienie dziesięciu zasad dotyczących zacieśniania związków z ludźmi i dowiesz się, co należy zrobić, żeby zwiększyć liczbę nowych znajomych.

Marjory | 2013-07-21
Przeczytana: 2013 rok

Jeśli ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z networkingiem, to warto, żeby zajrzał do tej książki. Reszta może być jednak lekko rozczarowana poziomem ogólności tematów, które są podejmowane. Kilka aspektów fajnie wyjaśnia. Autor w fajny sposób próbuje te kształtować postawę czytelników wobec networkingu. Poza tym muszę jednak przyznać, że w przypadku polskich realiów, nie znajdziemy mnóstwa bardzo praktycznych rad.

Kornel | 2014-05-06
Przeczytana: 05 marca 2014