zdrowie, medycyna

Współcześnie coraz więcej osób cierpi na poważne zespoły chorobowe, które w podobnej różnorodności i intensywności nigdy dotąd nie występowały. Nierzadko chorzy są dotknięci kilkoma chorobami równocześnie. Najgorsze jest to, że ich organizm często nie reaguje, lub reaguje zbyt słabo, na znane metody leczenia, a nawet na sprawdzone metody przyrodolecznicze. Pomóc może jedynie całościowo-przyczynowa metoda leczenia schorzeń, przedstawiona w poradniku. Można ją stosować z dużymi szansami na powodzenie niemal przy wszystkich schorzeniach. Całościowo-przyczynowe leczenie dąży do odtworzenia możliwości samoleczenia się (samoregulacji) organizmu. Chce, by organizm mógł sam sobie pomagać i zwalczać chorobę wraz z jej objawami. Celem jest nie tylko odzyskanie zdrowia, ale także utrzymanie go. Metoda szczególny nacisk kładzie na takie cechy, jak: bioenergetyczność, całościowość i przyczynowość. zajmuje się całym człowiekiem, traktując go jako niepodzielną jednostkę. I to przyczyny schorzenia nie tylko objawy muszą być jak najdokładniej zdiagnozowane i poddane leczeniu. Tłum. Seydak Paweł Okładka: miękka,

Magdalena | 2015-08-14
Przeczytana: 09 października 2015