Metoda czarnej skrzynki. Zaskakująca prawda o naturze sukcesu

Okładka książki Metoda czarnej skrzynki. Zaskakująca prawda o naturze sukcesu Matthew Syed
Okładka książki Metoda czarnej skrzynki. Zaskakująca prawda o naturze sukcesu
Matthew Syed Wydawnictwo: Insignis poradniki
poradniki
Black Box Thinking: The Surprising Truth About Success
Insignis
2017-03-15
2017-03-15
rozwój osobisty

Niesamowita książka, traktująca dogłębnie o procesie nauki na błędach.
Autor poświęcił bardzo dużo czasu na analizę problemu z wielu punktów widzenia. Dowiadujemy się, że dziedziny, które na pierwszy rzut oka są sobie zupełnie obce, łączy wiele cech wspólnych, ze względu na czynniki, mające za wspólny mianownik ludzką naturę. Pokazuje, jak źródłem rozwoju są nie pojedyńcze zwycięstwa czy olśnienia, a porażki, których nie sposób pominąć w procesach tworzenia, a które to dopiero pozwalają wniknąć wgłąb zagadnienia i je sprawdzić. Przedstawia wysnute hipotezy, nigdy nie korygowane ani nawet nie kwestionowane ograniczające dalszy możliwy rozwój.
Dzięki tej książce, otwarty umysł, spojrzy na każde zagadnienie z zupełnie innej perspektywy.

Niesamowita książka, traktująca dogłębnie o procesie nauki na błędach.

W mojej opinii książka dla każdego. Otwiera oczy, poszerza zrozumienie tego, co tak naprawdę kryje się za sukcesem i stanowi podstawę postępu.

Świetne anegdoty, ciekawa i otwierająca oczy na sposoby interpretacji porażek. Zupełnie zmienia spojrzenie na niepowodzenia i sposoby radzenia sobie z nim a raczej wyciągania z nich lekcji.

Książka otwiera oczy. Uczy zdrowej empatii i wyrozumiałości. Jest bogata w historie różnych ludzi i naprawdę przyjemnie się ją czyta, mimo że zawiera sporo naukowych faktów i opisów. Po skończeniu czytania poczułam się dosłownie bogatsza o nową wiedzę i szerszą perspektywę. Polecam!

Ta książka bardzo otworzyła mi oczy w kwestii podejścia do porażek. Uświadomiła, że nie powinniśmy bać się popełniania błędów i przyznawania do nich, bo bez porażek nie ma postępu. Wspaniała pozycja przepełniona wiedzą i przykładami z różnych dziedzin.

Świetne przykłady jak należy postępować z porażkami, aby wyciągać z nich pozytywne wnioski na przyszłość i udoskonalać ...

Zdecydowanie czarne skrzynki powinny być w również w innych pojazdach i maszynach, pozwoliło by to uczyć się na błędach. Świetna książka

Jeden duży plus - stosujcie metodę czarnej skrzynki w każdym przypadku.

Ciekawe przykłady z życia to drugi plus.

Trzeci, zaś jest taki, że to naprawdę może zadziałać.

Jeden duży plus - stosujcie metodę czarnej skrzynki w każdym przypadku.

Ciekawe przykłady z życia to drugi plus.

Trzeci, zaś jest taki, że to naprawdę może zadziałać.

📚🚀 Metoda czarnej skrzynki: Tajemnicza nauka na błędach! 🚀📚

Czy zastanawialiście się kiedyś, co łączy branżę lotniczą, giganta Google'a, zespół Formuły 1 firmy Mercedes, a nawet legendarnych Michaela Jordana i Davida Beckhama? Odpowiedź może was zaskoczyć, bo to jedna, tajemnicza metoda, która odmienia ich podejście do porażek i błędów.

Metoda czarnej skrzynki, przedstawiona w pasjonującej książce Matthew Syeda, to sztuka nauki na błędach. Coś, czego wielu z nas unika jak ognia, ale co przynosi imponujące efekty i wiedzę, na której opierają swoje triumfy. Czy zdajecie sobie sprawę, jak wiele możemy się nauczyć, kiedy odważnie przyznamy się do porażek i zamiast ich ukrywać, wyciągniemy z nich cenne lekcje?

Historie, które odmieniły świat, pełne zaskakujących zwrotów akcji i szokujących faktów, sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od tej książki. Od katastrof lotniczych, przez przełomowe odkrycia w salach operacyjnych, aż po pionierskie badania, wszystko jest pokazane w sposób żywy i inspirujący.

Matthew Syed przedstawia nam przekonujące argumenty, że każdy z nas może opanować tę tajemniczą metodę czarnej skrzynki i wyciągać ze swoich błędów bezcenne wnioski. To nie tylko lekcja dla lotników czy sportowców, ale przede wszystkim dla nas wszystkich, którzy pragną osiągnąć sukces i zrozumieć, że nauka na błędach jest najskuteczniejszym narzędziem zdobywania wiedzy.

Czy jesteście gotowi na otwarcie swojej własnej czarnej skrzynki? Odkryjcie tajemniczą metodę, która zmieni wasze podejście do porażek i otworzy drzwi do nowych możliwości!

Zapraszamy do fascynującej podróży przez "Metodę czarnej skrzynki" - książkę, która otworzy wasze oczy i umysły na niezwykłe, inspirujące historie oraz naukę, której warto się nauczyć! 🚀🔍

#MetodaCzarnejSkrzynki #NaukaNaBłędach #PodejścieDoPorażek #MatthewSyed #KsiążkaNaCzasie #OtwarcieWłasnejSkrzynki #NiezwykłaHistoria #PraktyczneWnioski #FascynującaPodróż #InspirującaLektura #TajemniczeMetody #SukcesNaPryszłość #OdkryjWiedzę #FascynująceHistorie #NaukaOdMistrza

📚🚀 Metoda czarnej skrzynki: Tajemnicza nauka na błędach! 🚀📚

Metoda czarnej skrzynki,...

Znakomita książka o zmianie mindsetu i wartości feedbacku. Pozycja poparta obszernymi przykładami z różnych dziedzin życia. Polecam wszystkim osobom, dla których rozwój stanowi kluczową rolę, czy to w sferze prywatnej czy zawodowej.

• Psychologia

Matthew Syed Metoda czarnej skrzynki. Zaskakująca prawda o naturze sukcesu Zobacz więcej