21 kroków do pokoju i szczęścia

Wydawnictwo: Compassion
poradniki
BiG_m

W dzisiejszym świecie trudno jest znaleźć pokój. Wszędzie, gdzie spojrzymy, dostrzegamy wrzawę i chaos, które czynią nasze życie bardzo stresującym. Gdzie można znaleźć ciszę i spokój, których potrzebujemy, by być naprawdę zadowolonymi? Joyce Meyer, autorka wielu popularnych książek, przedstawia 21 sposobów, dzięki którym możemy na nowo odkryć „pokój, który przewyższa wszelki rozum”. Dzięki...

Joyce Meyer, autorka wielu popularnych książek, przedstawia 21 sposobów, dzięki którym możemy na nowo odkryć „pokój, który przewyższa wszelki rozum”. Dzięki dogłębnej analizie Pisma Świętego oraz mądrości i szczerym spostrzeżeniom z własnego życia inspiruje nas do rozpoczęcia poszukiwań trwałego pokoju. W Piśmie Świętym Bóg wiele razy mówi nam, że we wszystkim, co robimy, powinniśmy dążyć do pokoju. Wybór należy do nas. Czy jesteś gotów?

źródło opisu: http://compassion.pl/produkt/21-krokow-do-pokoju-i-szczescia/

źródło okładki: http://compassion.pl/produkt/21-krokow-do-pokoju-i-szczescia/