Echokardiografia Kompendium

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030382
zdrowie, medycyna

Kompendium wiedzy kardiograficznej, w którym wiadomości są podane w sposób jasny i niezwykle przystępny. Tekst jest ilustrowany licznymi rycinami o doskonałej jakości. Przedstawiono opis wszystkich zmian narządowych i jednostek chorobowych rozpoznawanych w badaniu echokardiograficznym z uwzględnieniem techniki jednoi dwuwymiarowej, fali ciągłej, pulsacyjnej i kolorowego badania dopplerowskiego. Podano również zalecenia dotyczące dalszego postępowania, opracowane dla każdej jednostki chorobowej. W obecnym wydaniu tekst został uaktualniony, a ryciny uzupełnione o nowe przypadki chorobowe. Dodano też nowy rozdział Wskazówki, mający przestrzec przed popełnianiem w praktyce typowych błędów.Odbiorcy: kardiolodzy, lekarze specjalizujący się w dziedzinie kardiologii Rok wydania: 2005;

Anetka P | 2014-06-18
Na półkach: Przeczytane, 2014