Almost Paradise

Cykl: Pine Hollow Wolves (tom 1)
Wydawnictwo: eXtasy Books
angielski
Satis

When a stranger offers Travis an unbelievable solution to his problems, will this struggling single father take the chance or will he let love slip through his fingers? Travis has done everything to keep his daughter safe. He's fought a long, hard battle in the courts to gain full custody and has finally found some breathing room. But that security comes at a heavy price. Staying in a motel...

Staying in a motel and living off his quickly dwindling savings is no way to raise a toddler, so when Liam steps into his life and offers him hundreds of dollars just to watch his dogs for a weekend, it almost seems too good to be true.

But when he finds out there is more to Liam than he ever thought, he has a hard decision to make. Can he and his daughter stay and be safe or will he need to leave?

źródło opisu: http://www.extasybooks.com/almost-paradise/

źródło okładki: http://www.extasybooks.com/almost-paradise/