Masaż logopedyczny

poradniki
Abatka

Masaż logopedyczny - książka z filmem DVD, którego treścią jest badanie i ocena logopedyczna dzieci z grupy ryzyka nieprawidłowego rozwoju mowy. Film powstał przed kilkunastu laty spontanicznie na potrzeby szkoleniowe w ramach kursu "profilaktyka logopedyczna" i dzięki otwartości rodziców, którzy zgodzili się na filmowanie zajęć z ich dziećmi. Masaż, którego konieczność była dostrzegana a...

Film powstał przed kilkunastu laty spontanicznie na potrzeby szkoleniowe w ramach kursu "profilaktyka logopedyczna" i dzięki otwartości rodziców, którzy zgodzili się na filmowanie zajęć z ich dziećmi. Masaż, którego konieczność była dostrzegana a skutki były widoczne i wymierne ewaluował w miarę nabytych doświadczeń. Obserwacja dzieci podczas jego stosowania, zmiany, korekty i modyfikacja w stosunku do przedstawionego na filmie są zapisane w ostatecznej jego wersji w formie przedstawionych rysunków i ich opisu".

źródło opisu: Wydawnictwo ES,

źródło okładki: Wydawnictwo ES