Rytuał. Tom 2

Wydawnictwo: Red Horse

Zegar tyka, czas nagli. Zbliża się chwila pradawnego rytuału! Dawid Abel cudem przeżył pierwszy tydzień swej walki z demonami i proroczymi wizjami. Jednak najgorsze jest jeszcze przed nim. Nadchodzi czas, by odszukać potężnego maga, który rzucił na Dawida klątwę. Klątwę równie groźną i nieuchronną jak bomba zegarowa... Skromny urzędnik bankowy nie był szkolony w walce z demonami. Namiętne...

Zegar tyka, czas nagli. Zbliża się chwila pradawnego rytuału!

Skromny urzędnik bankowy nie był szkolony w walce z demonami. Namiętne oglądanie horrorów w telewizji to trochę za mało, aby mógł się z nimi zmierzyć. Na szczęście Dawida wspierają nowi przyjaciele - łowczyni żywiołaków, jej stryj mag i kuzyn komandos. Dzięki ich pomocy zaczyna odkrywać, że i w nim drzemią ukryte talenty. Czy to jednak wystarczy, aby zostać Jamesem Bondem i egzorcystą w jednej osobie?

Nie czekaj, aż dopełni się przekleństwo! Wyjdź na przeciw przeznaczeniu.

Justyna | 2012-01-05
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka
Przeczytana: wrzesień 2011

Nie powaliła mnie, uważam, że lepsza jest pierwsza część.

wiejskifilozof | 2012-07-09

Lepsza od tomu 1 , więcej się dzieje .

Mary | 2013-01-28
Przeczytana: 27 stycznia 2013

Nie zachwyciła mnie ta książka. Nie ma tego czegoś... Nie czytałam pierwszego tomu i trudno mi było połapać się o co chodzi, mimo że ją skończyłam, dalej nie wiem dlaczego na Dawida sostała rzucona klątwa. Ale mimo to, bardzo łatwo było przewidzieć jak się skończy. A do tego irytowało mnie ciągłe reklamowanie piwa carlsberg. A to jak zabił Aziza puszką tego oto piwa było wręcz żenujące. Ciekawe czy dużo im za to zapłacili chociaż.

laki83 | 2014-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Jakieś to takie mizerne, przewidywalna fabuła, trochę za lekki jak dla mnie styl pisania, humorystyczne wrzutki zamiast bawić i śmieszyć wybijały z klimatu. Trudno mi znaleźć coś co by mnie w obydwóch tomach urzekło.

Kacha | 2011-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2011

Podobnie jak poprzedni tom, książka fajna. Mnie ten humor odpowiada i czyta się ją z przyjemnością:)

djczaw | 2010-12-29
Przeczytana: 08 sierpnia 2010

Druga część a raczej kontynuacja opowieści fantastycznej, wciąga trochę i ciekawi bardzo ;)

Izzy | 2012-09-27

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sprzedam lub wymienie. Książka w bardzo dobrym stanie wogóle nie uszkodzona.

savara | 2016-09-21
Mephistine | 2016-08-16