Menopauza Środek życia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
zdrowie, medycyna

Długo oczekiwane, poprawione i uzupełnione wydanie niezwykle popularnej i potrzebnej książki!Przystępnie omówione problemy menopauzy współczesnej kobiety, która zaczyna żyć w pełni dopiero, gdy wychowa dzieci. Książka porusza temat leczenia objawów menopauzy terapią hormonalną wraz z dokładnym przedstawieniem wszystkich jej aspektów. Ułatwi to kobietom, w porozumieniu z lekarzem, wybór swojej, własnej metody, najlepszego przeżycia tego trudnego okresu życia. Początkiem sukcesu jest, poznanie rzetelnej wiedzy na ten temat i umiejętność z niej korzystania. Autorzy omawiają również problematykę osteoporozy, chorób serca i raka. Dużym atutem książki jest przystępny język, przejrzystość i profesjonalne omówienie złożonego tematu menopauzy. Książkę wzbogaca słowniczek objaśniający terminologię medyczną oraz index haseł. Okładka: miękka; Rok wydania: 2005;

Izabela | 2013-06-19
neath | 2012-01-22