Myśli pełne mocy

Wydawnictwo: Compassion
poradniki
BiG_m

Moje ulubione powiedzenie brzmi: „Człowiek zmierza do miejsca, do którego prowadzą go jego myśli”. Całym sercem wierzę, że nasze myśli nadają naszemu życiu kierunek – a to w konsekwencji oznacza, że kształtują nasze przeznaczenie. To myśli sprawiają, że mamy określone postawy i przekonania, kształtują nasze relacje z ludźmi, decydują o osiągnięciach w życiu osobistym i zawodowym i mają...

Całym sercem wierzę, że nasze myśli nadają naszemu życiu kierunek – a to w konsekwencji oznacza, że kształtują nasze przeznaczenie. To myśli sprawiają, że mamy określone postawy i przekonania, kształtują nasze relacje z ludźmi, decydują o osiągnięciach w życiu osobistym i zawodowym i mają znaczący wpływ na ogólną jakość naszego życia. Dlatego musimy zrozumieć jak wielka jest moc naszych myśli!
Książka ta pomoże ci:

zrozumieć, czym jest moc pozytywnego myślenia
nauczyć się, jak twój umysł ma pracować dla ciebie
poznać 12 strategii, dzięki którym zwyciężysz w bitwie o umysł

źródło opisu: http://compassion.pl/produkt/mysli-pelne-mocy/