Rak sutka. Podręcznik dla studentów i lekarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-86637-27-7
rak, medycyna
zdrowie, medycyna

W książce omówiono częściowo problem nowotworu gruczołu sutkowego. W rozdzialach przedstawiono m.in. zagadnienia dotyczące: epidemiologii i patologii, czynników genetycznych, receptorów steroidowych i markerów surowiczych, leczenia operacyjnego doszczętnego i oszczędzajacego sutek, roli radioterapii, leczenia systemowego, operacji odtwórczych sutka, rehabilitacji, psychologii. Opracowanie zawiera liczne zestawienia tabelaryczne i ilustracje.

Yolka | 2012-11-04
Wolandus | 2012-10-24