Prostata. Zapobieganie i przeciwdziałanie. Leczenie bez lekarstw

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
zdrowie, medycyna

W tej książce Czytelnik odnajdzie kompleks najbardziej skutecznych, dostępnych dla każdego w warunkach domowych środków zapobiegania i leczenia adenomy prostaty. Proponowane zalecenia, zasady zdrowego trybu życia i naturalne metody leczenia pozwolą albo uniknąć choroby, albo ją przezwyciężyć i znacznie polepszyć stan swojego zdrowia. Wszystko będzie zależało od stopnia zaawansowania choroby, od wiary w sukces i chęci niezłomnego postanowienia wyleczenia, jak również od dokładności i regularności w przestrzeganiu zaleceń, związanych z leczeniem i zapobieganiem chorobie.