Norma kliniczna w pediatrii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030196
zdrowie, medycyna

Celem książki jest wskazanie lub różnicowanie pogranicza normy i patologii dla dokonania optymalnych wyborów w postępowaniu diagnostyczno-leczniczym u dzieci. Autorzy omawiają całokształt problematyki dotyczącej dojrzewania fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. Nowością jest przedstawienie problematyki okulistycznej, laryngologicznej, chirurgii dziecięcej, ginekologii wieku rozwojowego i specyfiki diagnostyki radiologicznej w pediatrii problemów, z którymi może się spotkać lekarz pierwszego kontaktu, sprawujący opiekę zdrowotną nad dziećmi i młodzieżą.

książek: 1918
Olga | 2016-01-24