Crazy House

Wydawnictwo: Hardcover
Crazy House
angielski
Kaktusik

Inteligentna Cass i dzika Becca są bliźniaczkami żyjącymi w świecie kontrolowanym przez Zjednoczonych, wszechmocny rząd, którego celem jest ,,podzielone, ale równe” społeczeństwo. Pewnego dnia Becca zostaje wtrącona do więzienia, gdzie musi walczyć z przyjaciółmi, by przetrwać. Cass jest zdeterminowana, by ocalić siostrę, ale sama znajduje się w niebezpieczeństwie: porywacze zabrali złą siostrę, a gdy się tego domyślą, przyjdą również po nią.

źródło opisu: bookgeek.pl

źródło okładki: bookgeek.pl