Ścieżki snów

Tłumaczenie: Henryk Smagacz
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
The way of the dream
slezany

W ciągu życia śnimy około stu tysięcy snów. Pochodzą od Wyższej Inteligencji, którą możemy nazywaćteż Wewnętrznym Przewodnikiem lub Boskim Wewnętrznym Centrum. Jung nazywał ją Jaźnią, a sny listami, które Jaźń pisze do nas każdej nocy. Ponieważ nie wiemy, czym jest Jaźń, ani do czego dąży, potrzebujemy snów. Jeśli badamy swoje sny, widzimy jasno, żeodkrywają przed nami jedyną, wyjątkową ścieżkę naszego życia, wskazują na jego głębszy sens, ostrzegają, przepowiadają zdarzenia - jakby Jaź kierowała nas ku naszemu szczególnemu przeznaczeniu. Rozmyślać o własnych snach, nosić je w sercu, rozumieć je, to jak karmić się manną z nieba przed kolejnym etapem Drogi. Mądra, piękna książka, otwierająca fascynujące przestrzenie.

źródło opisu: Czarna Owca

źródło okładki: czarna owca