Podstawy histologii

Wydawnictwo: Świat Książki
zdrowie, medycyna

Podręcznik histologii dla studentów nowocześnie ujmujący budowę strukturalną oraz ultrastrukturalną komórek, tkanek i narządów. Obejmuje także w powiązaniu ze strukturą aspekt czynnościowy. Ostatnie lata przyniosły znaczne poszerzenie wiedzy w zakresie budowy submikroskopowej komórek, tkanek i narządów. Znalazło to odzwierciedlenie w podręczniku w bogatej, oryginalnej ilustracji obrazami z mikroskopu elektronowego, transmisyjnego i skaningowego, które uzyskano z zastosowaniem szerokiej gamy technik mikroskopii elektronowej. Podręcznik może służyć studentom wydziałów medycznych, biologii, weterynarii oraz wszystkim zainteresowanym strukturą komórek i tkanek..

Chaoticreader | 2016-11-20