Królestwo herbaty, przewodnik dla koneserów

Tłumaczenie: Magdalena Bruczkowska
Wydawnictwo: Twój Styl
The Tea Companion
herbata
hobby
kjempeform

Królestwo herbaty prezentuje: nieocenione rady na temat tego, gdzie i co kupować, opisy i ilustracje ponad 70 gatunków herbaty oraz ich charakterystykę, przepisy parzenia i opinie oraz sugestie na temat picia i podawania herbaty, złote zasady wzorowego parzenia herbaty, porady na temat zorganizowania herbatki popołudniowej, wskazówki pomocne w dobieraniu odpowiednich rodzajów herbat do różnych potraw i przekąsek.

źródło opisu: twojstyl.pl

źródło okładki: twojstyl.pl