Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Jesteś po prostu wściekła! W domu krzyczysz na męża, w pracy odpowiadasz agresją na każdą sugestię szefa. Masz kłopoty z koncentracją, czujesz się osłabiona, a do tego nęka Cię ból głowy? Jeśli Twoje życie właśnie tak wygląda przez kilka dni w miesiącu, być może cierpisz na zespól napięcia przedmiesiączkowego. Czy zdajesz sobie sprawę, że istnieją dziesiątki sposobów, by złagodzić lub wyeliminować jego objawy?Po pierwsze ? joga, masaż i ziołowe herbatki. Po drugie ? właściwe relacje z partnerem, który może pomóc przetrwać kłopotliwe hormonalne zawirowania. Warto, by i panowie sięgnęli po poradnik ? zrozumieją dzięki niemu zachowania kobiet i nauczą się je skutecznie wspierać. Autorka nie stroni od kwestii drażliwych, takich jak współżycie podczas miesiączki i rozróżnienie między gorszym samopoczuciem a depresją. Wskazuje, kiedy należy skonsultować się z lekarzem i po jakie środki farmakologiczne sięgnąć, by poczuć się lepiej.

Khadi | 2015-10-24
barbaros | 2015-09-27